Yöneticinin Mesajı
Sayın Hastalarımız;

 

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi,Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Topçular Semt Polikliniği bünyesinde Diş Tedavi ve Protez hizmeti vermekteydi. 06.12.2013 tarihli makam onayı ile 06.02.2014 yılından itibaren T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İli Fatih Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı bir ‘Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Topçular Ağız ve Diş SağlığıMerkezi, mevcut süreçte İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü/Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı 5’e bağlı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Merkezimizdekonusunda uzman, güleryüzlü,kalitelipersonellerimizile hastalarımıza zamanında,kolay erişilebilir,eşit,çağdaşsağlık hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız.

 

Merkezimiz klinik hizmetlerinde hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Entegre” sistem ile hizmet vermektedir. Periodontoloji, Protez, Pedodonti, Endodonti, Restoratif, Konservatif Tedavi, Ağız Diş Ve Çene Cerrahi Kliniklerimiz ve entegre polikliniklerimiz ile toplam 41 poliklinik, Diş Protez Laboratuvarı, Diş Röntgen Birimi (1 periapikal ve 2 panoramik), Sterilizasyon Hizmetleri, Evde Sağlık Hizmetleri, 7/24 NöbetHizmetleri ve Hasta Hakları ile önce insan anlayışıyla hastalarımızın "Hekim Seçme" haklarını kullanarak eşit ve adaletli sağlık hizmetlerinden faydalanmasını sağlayarak çalışmalarımız yürütülmektedir.  

 

Hasta ve Çalışan Güvenliği ön planda tutularak, online olarak ve/veya konferans salonumuzda düzenlenen hizmet içi personel eğitimleri ve toplumu ağız diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek adına verilen hasta eğitimleri ile hizmetlerimiz yürütülmektedir. 

 

MerkezimizdeHekim SeçmeHakkı, Engelliler İçin Erişilebilirlik Uygulamalarımız ve HastaMemnuniyetini sağlamayı temel ilke olarak kabul ediptüm çalışanlar olarak bu ilkenin yaşatılmasına önem veriyoruz.

 

Sağlıkta Kalite Standartları ışığında hizmet sunumu yapan tüm sağlık kuruluşları,hastalarını zamanında, en kaliteli hizmetle birlikte doğru tedaviyi uygulayabilme yetisine sahipolduğuzeyde rekabet ortamında başarışansınıelde edecektir. Daha güzel bir gülümseme için koruyucu ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde özverili, çağdaş ve ilgili bir hizmet için çalışmaktayız.

 

 

 

                  Sağlıklı Günler Dileriz.

                  Başhekim