T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Yöneticinin Mesajı

Sayın Hastalarımız;

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı Topçular Semt Polikliniği bünyesinde Diş Tedavi Ve Protez hizmeti vermekteyken 06.12.2013 tarihli makam onayı ile 06.02.2014 yılı itibari ile T.C Sağlık Bakanlığı İstanbul İli Fatih Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı bir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak devam etmektedir.

Merkezimizde konusunda uzman,güler yüzlü,kaliteli personellerimiz ile hastalarımıza zamanında,kolay erişilebilir,eşit,çağdaş sağlık hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Merkezimizin klinik hizmetlerinde hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği ''Entegre''sistem ile hizmet vermektedir. Periodontoloji, Protez,Pedodonti, Ağız ve Diş Çene Cerrahi Uzmanlarımız ve 26 entegre poliklinik olmak üzere 31 poliklinik , Diş Protez Laboratuvarı , Diş Röntgen Birimi (1 Periapikal ve 2 Panoramik) , Sterilizasyon Hizmetleri, Evde Sağlık Hizmetleri ve 7/24 Nöbet Hizmetleri ile önce insan anlayışıyla hastalarımızın ''Hekim Seçme'' haklarını kullanarak eşit ve adaletli sağlık hizmetlerinden faydalanmasını sağlayarak çalışmalarımız yürütülmektedir.

Hasta ve Çalışan Güvenliği on planda tutularak , konferans salonumuzda düzenlenen hizmet içi personel eğitimleri ve toplumu ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek adına verilen hasta eğitimleri ile hizmetlerimiz yürütülmektedir.


Merkezimizde Hekim Seçme Hakkı , Engelliler İçin Erişilebilirlik Uygulamalarımız Ve Hasta Memnuniyetini sağlamayı temel ilke olarak kabul edip tüm çalışanlar olarak bu ilkenin yaşatılmasına önem veriyoruz.

Sağlıkta kalite standartları ışığında hizmet sunumu yapan tüm sağlık kuruluşları, hastalarını zamanında , en kaliteli hizmetle birlikte doğru tedaviyi uygulayabilme yetisine sahip olduğu düzeyde rekabet ortamında başarı şansını elde edecektir.Daha güzel bir gülümseme için koruyucu ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde özverili , çağdaş ve ilgili bir hizmet için çalışmaktayız.Sağlıklı Günler Dileriz
Hastane Yöneticisi/ Başhekim